Wersje językowe
 Wybierz z listy poniżej:
Waluty
Producenci
Płatności

Gunter Konig Kury w wiejskiej zagrodzie Malarstwo aukcyjne

Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny (od otrzymania płatności)
Cena: 4 900,00 zł 4900.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Pochodzenie: Niemcy
Kod produktu: C9D9-785E9
Pin It

Opis oferty

Oryginalny obraz olejny malowany na płótnie. Obraz znanego aukcyjnego artysty malarza Guntera Koniga '' Kury w wiejskiej zagrodzie''. Mglisty poranek na wsi i karmienie kur.  Artysta w pięknych barwach ukazał nam momenty życia i pracy na wsi. Jest to następny obraz znakomitego malarza w naszej galerii.

Obraz oprawiony w dekoracyjną drewnianą ramę w kolorze starego złota. Sygnowany odręcznie przez malarza w lewym dolnym rogu  G. Konig.

Portal aukcyjny Artprice odnotowuje 98 sprzedanych dzieł tego malarza. Większość obrazów znajduje się w kolekcjach prywatnych na całym świecie. Obraz nadaje się do wystroju jak i na inwestycje.

Gunter Konig  1926 - 2007 niemiecki artysta malarz. Głównym tematem jego obrazów były krajobrazy i sceny rodzajowe, którego naturalistyczny styl malarski jest bardzo pożądany. Był uczniem Otto Wulfinga. Jego prawdziwe nazwisko było Gunter Kessler, które jest wymienione w odpowiednich katalogach artystycznych. Zawsze był pod wrażeniem dzieł XIX wieku których techniki podziwiał. Dzięki swojej wrodzonej zdolności widzenia wyjątkowego piękna z natury Konig osiągnął godne podziwu mistrzostwo w swoim romantycznym stylu malowania.

Wymiary obrazu: 50 cm x 40 cm
Wymiary obrazu z ramą: 71 cm x 62 cm
Stan zachowania: bardzo dobry.

Opinie o przedmiocie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl