Wersje językowe
 Wybierz z listy poniżej:
Waluty
Producenci
Płatności

Karl Mohr Wyjazd na polowanie Malarstwo aukcyjne

Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny (od otrzymania płatności)
Cena: 5 300,00 zł 5300.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Pochodzenie: Niemcy
Kod produktu: 465B-882FC
Pin It

Opis oferty

Piękny duży obraz olejny na płótnie'' Wyjazd na polowanie '' KARLA MOHRA. Oryginalne  i cenne malarstwo aukcyjne. Karl Mohr zdobył sobie duże uznanie wśród koneserów na rynku malarstwa. Jego obrazy oferowane są przez renomowane domy aukcyjne na całym świecie. Prace malarza można było oglądać na licznych wystawach w kraju i za granicą. Notowany w prestiżowych pismach malarskich a także posiada notowania w Artprice ,Artnet.

Karl Mohr niemiecki malarz ur. 1922  zm. 2013r. Ukończył Akademie Sztuk Pięknych w Dusseldorfie. Malował pejzaże, martwe natury, zwierzęta i bardzo często sceny z polowań z psami.

Witryna Artprice notuje 112 transakcji z jego pracami w ostatnich latach. Był tez sprzedawany na polskich aukcjach. W  Warszawskim Domu Aukcyjnym Agra Art sprzedano 13 jego prac, w tym w 2014r. ''Polowanie'' z ceną wywoławczą 8000 zł. sprzedano za 15000zł.

Wymiary obrazu:70 cm. x 80 cm.
Wymiary obrazu z ramą: 87  cm. x 97,0 cm.
 Stan zachowania obrazu: bardzo dobry.
Sygnowany: w lewym dolnym rogu  K. Mohr.

Opinie o przedmiocie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl