Wersje językowe
 Wybierz z listy poniżej:
Waluty
Producenci
Płatności

Spotkanie przyjaciół przy winie Malarstwo aukcyjne Hein van Doren

Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny (od otrzymania płatności)
Cena: 5 600,00 zł 5600.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Pochodzenie: Niemcy
Kod produktu: 350A-75542
Pin It

Opis oferty

Cenne malarstwo aukcyjne! Oryginalny obraz olejny malowany na płótnie znanego niemieckiego malarza Hein van Dorena przedstawiający spotkanie przyjaciół przy winie. Obraz oprawiony w drewnianą dekoracyjną ramę pasującą do pięknego obrazu. Sygnowany własnoręcznie przez malarza w prawym dolnym rogu: Hein van Doren. Taki obraz może być ozdoba każdego wnętrza.

Hein van Doren malarz urodzony w Dusseldorfie w 1930 r. Studiował pod kierunkiem Dusseldorfskiego artysty  malarza Alberta Henricha. Póżniejsze ,samodzielne studia w muzeach spowodowały duże zainteresowanie się holenderskim malarstwem rodzajowym XVII i XVIII w. które stało się trwałą inspiracja w dalszej twórczości. Malował historyczne kostiumowe sceny rodzajowe rozgrywające się w holenderskich wnętrzach. Często humorystyczne które zyskiwały popularność. Obrazy artysty cieszą się dużym powodzeniem i są pożądane na aukcjach sztuki gdzie osiągają wysokie ceny.

Wymiar obrazu: 60 cm x 70 cm.
Wymiar  z rama: 79 cm x 88 cm.
Stan zachowania: bardzo dobry

Opinie o przedmiocie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl